• Školní liga v miniházené

• 01.04.2022 13:34
      • Skvělého úspěchu dosáhlo na prvním turnaji školní ligy v miniházené družstvo ZŠ J.A.K. v Předmostí.
      • Žáci, navštěvující teprve od září kroužek miniházené, suverénně ovládli celý turnaj a umístili se na celkovém 1. místě. Turnaje školní ligy se zúčastnilo celkem 6 škol. Hráči a hráčky
        zúročili naučené dovednosti, prokázali nesmírnou bojovnost a zápal pro hru. Předmostí postupně porazilo stejně staré vrstevníky ze ZŠ
        Za mlýnem výsledkem 15:8, ZŠ u Tenisu 8:6, ZŠ Boženy Němcové 22:8, ZŠ Rokytnice 11:6 a ZŠ Osek poměrem 20:6 s celkovým skóre 76:34.

Turnaje se zúčastnili tito žáci: Lucie Benešová, Jiří Caletka, Adam Odstrčil, Tomáš Novotný, Ondřej Ptáček, Jan Král, Karolina Ondrušková, Filip Haubelt a Viktorie Krausová.

Dětem patří velký dík za vzornou reprezentaci školy.