• K zápisu do první třídy přišlo 72 dětí

• 07.04.2022 09:14
      • Poprvé do školy vyrazili budoucí školáci v doprovodu svých rodičů k zápisu do první třídy. V naší škole se zápisy konaly v pondělí a úterý 4. a 5. dubna.
      • Děti se na svůj velký den ve škole náležitě připravily, čekalo je totiž první „zkoušení“. Předvedly, co se už naučily v mateřské škole – ať už počítání do deseti, poznávání jednoduchých geometrických tvarů a rozlišování barev, ale i kreslení postavičky v podobě maminky nebo tatínka. A jaký by to byl den ve škole bez básničky a písničky? Ty smělejší děti recitovaly i zpívaly a ty ostýchavější se s pomocí paní učitelek pustily do říkanek.

Děti si svůj den ve škole náležitě užily a s odměnou v podobě kinder vajíčka a malého mamutíka coby symbolu předmostské školy odcházely spokojeně domů.

V novém školním roce se budeme na prvňáčky moc těšit.