• Lesewettbewerb in Opava 2023

• 15.05.2023 07:44
        • Vom Wind verweht, Die ganz normale Lilo ... úryvky těchto příběhů četli žáci 8. a 9. třídy, Adam Šindar a Adéla Hradilová, 10. 5. 2023 na soutěži ve čtení a dramatizaci německých textů. Soutěž je pořádaná každým rokem Jazykovým centrem Pro Lingua ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Opavě a skládá se z několika kategorií: LESE-Wettbewerb, DRAMA-Wettbewerb a VIDEO-Wettbewerb.
        • více
        • Skvělý výsledek 1. - 3. tříd v letošním ročníku McDonald cup

• 12.05.2023 12:17
        • Po vítězství v městském kole jsme minulý týden vyhráli i kolo okresní a měli jsme tu čest reprezentovat na krajském finále v Šumperku. Chlapci předvedli skvělé výkony na všech třech turnajích. Bojovali a rvali se o výsledek vždy až do konce. Odměnou jim bylo fantastické 3. místo v obrovské konkurenci nejlepších škol v celém Olomouckém kraji. Navíc jsme získali i jedno individuální ocenění. Ondra Jemelka vstřelil vůbec nejrychlejší branku turnaje a to ve 28. sekundě.

Děkuji všem a velká gratulace
        • více
        • Třetí třídy ukončily plavecký výcvik

• 27.04.2023 08:34
        • Od 28.2. do 25.4. absolvovali žáci 3.tříd plavecký výcvik na Plaveckém bazénu v Přerově. Žáci se naučili nové techniky v plavání, zdokonalili se ve svých plaveckých dovednostech a také získali větší výdrž na vodě i pod vodou. Na plavání se všichni moc těšili a užívali si teplo v sauně. Nejlepší byla samozřejmě závěrečná hodina plná her a také plavání v bublinkách. Na samotném konci obdrželi všichni naši plavci Mokré vysvědčení.
        • více
        • EVVO stezka na oslavu Dne Země

• 26.04.2023 08:46
        • Ve dnech 24. a 25.4. 2023 jsme si připomněli na 1.stupni Den Země a význam tohoto svátku poznávací přírodovědnou stezkou.