• Pomohli jsme přírodě, odpadky skončily v kontejnerech

• 06.10.2023 11:56
        • Poslední zářijový týden se na naší škole nesl ve znamení odpadů. Hned v pondělí 25. září se žáci 1. stupně zúčastnili v kině Hvězda "Kouzelné odpadové talkshow" - akce pořádané Magistrátem města Přerova ve spolupráci s Technickými službami a společností EKO-KOM.
        • Pomozte nám rozsvítit školu dýněmi

• 06.10.2023 09:19
        • Pěstujete na zahradě barevné dýně a máte přebytky? Budeme moc rádi, když nám několik kousků ze své úrody věnujete. Dýně s dětmi ve výuce vydlabeme, nazdobíme je a použijeme k rozsvícení školy na akci Ve štrúdlu na štrúdlu. Tato hojně navštěvovaná akce se sice koná až ve středu 1. listopadu, ale dýně potřebujeme shromáždit už v předstihu, ať je stihneme vydlabat. Výpěstky nejrůznějších tvarů a barev můžete předat ve vestibulu školy panu vrátnému. Moc děkujeme!
        • Sbírejte s námi starý papír a baterie

• 29.09.2023 12:37
        • Vážení rodiče, milí žáci,

ve spolupráci s Technickými službami města Přerova se i v letošním školním roce vyhlašuje soutěž ve sběru starého papíru pro třídní kolektivy i jednotlivce.
          Noviny, časopisy, staré knihy, kancelářský, nesyntetický a neznečištěný starý papír se opět odevzdává ve sběrném dvoře v ulici Na Hrázi 17 v Přerově.