• Jarní pozdrav pro pacienty z LDN

• 13.04.2023 07:58
        • Stejně jako o Vánocích, tak i letos na jaře se všechny naše třídy z mateřinky v Předmostí zapojily do výroby velikonočních přáníček a jarních obrázků, kterých se dohromady sešlo na osmdesát. Našim cílem bylo potěšit pacienty LDN oddělení nemocnice Přerov, kteří svátky jara nemohli strávit doma. Snad se nám našimi výtvory, které děti vytváří vždy s velkou chutí, podařilo alespoň malinko zlepšit náladu jak jim, tak i personálu oddělení.

• Velikonoční tvoření u Včelek

• 10.04.2023 18:07
        • Na začátku dubna se naše škola proměnila v jednu obrovskou barevnou dílnu, kde si všechny děti společně s rodiči mohli vyrobit ovečky z vyfouknutých vajíček společně s veselými jarními košíčky. Radost z odnesených výrobků se zračila v očích dětí, spokojenost a pohodová nálada se nesla celým odpolednem.
        • Svátky jara

• 10.04.2023 18:05
        • Na Velikonoce jsme se s dětmi ve školce moc těšili. Jsou to svátky jara, probouzející se přírody, kdy všechno ožívá, roste a kvete. Děti si prohlubovaly povědomí o původu a zvycích Velikonoc prostřednictvím her. Seznámily se s obdobím a tradicemi před Velikonocemi. Velikonoční těšení jsme si krátili výzdobou třídy a společných prostor tvořením velikonočních výrobků a ozdob. Před naší školičkou dokonce vyrostl strom „vajíčkovník“, který jsme společně s dětmi a rodiči vyzdobili.
        • Už máte doma svíčku..?

• 23.03.2023 13:16
        • V úterý 21. března jsme se již tradičně vydali do Olomouce do výrobny svíček Soyca, kde si děti  vyrobily a ozdobily svíčky.
        • Vynášení Moreny v Kopretině

• 23.03.2023 13:14
        • Znáte tuto jarní tradici? S příchodem jara na konci zimy se vytvořila slaměná figura – Morena/ Morana a její vynášení symbolizuje konec zimy a příchod jara.