• Vánoční dárky od 9.B

• 22.12.2021 16:06
      • Návštěva Městského útulku v Přerově
      • Nemůžeme změnit celý svět, ale můžeme pomoci změnit svět z pohledu jednoho člověka – pomocí tam, kde si to zaslouží. Čeká nás kouzelné období roku, Vánoce. My, třída 9.B, jsme se domluvili, že se pokusíme udělat hezké Vánoce alespoň pár zvířátkům. Do třídy každý, kdo se chtěl zúčastnit, přinesl libovolnou peněžní částku. Za tu potom paní třídní učitelka nakoupila různé jídlo a hračky pro pejsky a kočky z Městského útulku v Přerově. Někteří žáci přinesli navíc další pamlsky, konzervy, granule, pro kočičky také hračky nebo deky. Dnes jsme se společně vydali do místního útulku, kde jsme všechny dárky předali. Prošli jsme si areál, seznámili se s jeho obyvateli a dozvěděli se, jak takový útulek funguje.  Jak se starají o nalezená zvířata, jakou mají péči, jaký je jejich běžný den a jaké jsou podmínky pro adopci. Jsme moc rádi, že jsme mohli maličko pomoci, aby měli také krásné Vánoce.

Anna Otáhalíková, 9.B