• Školní klubovna

Školní klubovna je určena žákům druhého stupně. Především dojíždějící žáci zde mohou před vyučováním, v polední přestávce a po vyučování smysluplně trávit  svůj čas.

K dispozici zde mají knihy, encyklopedie a odbornou literaturu ze školní knihovny, stolní hry, DVD přehrávač, počítač.

Knižní sbírka je pravidelně doplňována o moderní tituly, které zaujmou čtenáře různých literárních žánrů – sci-fi a fantasy, dívčí romány a dobrodružná literatura.
      Žáci zde rádi pracují i v hodinách literární výchovy, kdy zde bývají uspořádány tzv.
      čtenářské dílny.

Z filmotéky můžeme připomenout oblíbená filmová zpracování muzikálů,  pro chlapce jsou pak k dispozici válečné dokumenty a mnoho dalších  titulů. Pro přípravu referátů a prezentací obsahuje knihovna kvalitní  nabídku odborné literatury.

Klubovna má relaxační zónu vybavenou pohodlnými křesílky a  polohovacími vaky. Kromě relaxace se zde mohou žáci připravovat na  výuku.

Po celou dobu jsou pod dohledem pedagogického pracovníka.

Školní klubovna se nachází ve druhém podlaží budovy C (dveře č.205) a je přístupná denně od 7.15h do 15.00h.