• Poslední listopadový týden jsme zahájili baletem

• 30.11.2023 16:57
      • Do Moravského divadla v Olomouci se v pondělí 27. listopadu vypravili žáci 3. tříd. Přestože se v naší škole kvůli výstražné stávce neučilo, rozhodli jsme se, že si divadelní představení naplánované už dlouho dopředu nenecháme ujít.
      • Olomoucké divadlo nám nabídlo baletní představení Louskáček od skladatele Petra Iljiče Čajkovského v režii Michala Štípy. Kouzelný příběh o vánočním čase plném tajemství a překvapení nás příjemně naladil. Postarali se o to vynikající sólisté a sbor baletu, krásné kostýmy, scéna, světla a v neposlední řadě nádherná hudba v podání orchestru a sboru divadla.

Kulturní zážitek a především výkony tanečních sólistů publikum ocenilo velkým potleskem.