• Děti si zahrály házenou s krajskými trenéry

• 06.12.2023 18:09
      • Ve spolupráci s Českým svazem házené uspořádala naše škola v pondělí 4. prosince v rámci hodin tělesné výchovy ukázkové tréninky miniházené. Akce se zúčastnila krajská trenérka ČSH z Olomouce Klára Sovová a krajský manažer Pavel Rajtr.
      • Dětem na prvním stupni byla hravou a zábavnou formou prezentována zjednodušená forma házené, určená pro tuto kategorii. Žáci si tak mohli zahrát proti sobě na obě branky. Děti z 1. až 3. tříd se s prvky házené pravidelně seznamují i v hodinách TV, kde bývá v rámci tandemové výuky přítomen i trenér.

Případné zájemce o tuto hru rádi přivítáme do svých řad Sportovního klubu Žeravice.

Petr Macfelda, trenér házené

Galerie: