• Vánoční nadílka

• 23.12.2023 22:18
      • Když jsou ve školce hodné děti, Ježíšek k nim rád přiletí. Dnes navštívil i naši školku a nadělil dárky dětem v obou třídách.
      • Děti se celý týden těšily na vánoční nadílku a poctivě se na příchod Ježíška připravovaly. Uklízely a třídily hračky, vyzdobily si třídu adventní výzdobou, pilně nacvičovaly koledy a vánoční písně, vyzkoušely si několik vánočních tradic. Nakonec přivolaly Ježíška zpěvem koled a prskavkami. Když děti uviděly balíčky pod stromečkem, rozzářily se jim oči a už si užívaly zasloužené dárečky.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2024 všem kamarádům, rodičům, babičkám i dědečkům a přátelům naší školky.