• Maminko a tatínku, budu školák!

• 29.06.2023 20:07
      • Ve středu 28. června proběhla na naší školní zahradě letní slavnost u příležitosti pasování předškoláků na školáky. Klaun Pepíno kouzelným mečem proměnil 32 dětí na školáky, kteří v září usednou do školních lavic.
      • Samotnému pasování předcházelo drobné zkoušení nabytých dovedností našich školkáčků. Nejprve se všichni trochu rozcvičili v rytmu hudby, poté poměřili síly kluci proti holkám ve zpěvu i praktických dovednostech. Nakonec děti porovnaly síly proti svým rodičům.

Klaun Pepíno pasoval každého předškoláka na školáka a každý měl příležitost nachytat si své první jedničky. Od paní učitelek každý dostal svou první knížečku a drobný dárek.

Na závěr celého odpoledne se děti rozloučily se svými třídními učitelkami, poděkovaly jim za trpělivost, ochotu a dobrosrdečnost, se kterou se jim celý rok věnovaly. Popřály hezké prázdniny a naposledy si zamávaly.

Školákům přejeme mnoho úspěchů nejen ve školních lavicích a doufáme, že se k nám rádi vrátí a podělí se s námi o své životní úspěchy.

Ahoj školko, ahoj hřiště, měj se hezky pískoviště! A teď hurá do školy, plnit nové úkoly.

Krásné prázdniny!