• BELLhop – čipový systém pro školní družinu

• 23.11.2022 11:16
      • Rádi bychom Vám představili čipový systém pro školní družinu BELLhop.
      • Systém byl navržen na základě požadavků posbíraných z mnoha školních družin a nyní ho ke své plné spokojenosti využívá celá řada škol v České republice a na Slovensku.

Díky čipovému systému BELLhop si snadno zažádáte o vydání dítěte ze školní družiny. Stačí pouze přiložit čip k terminálu a systém předá Vaši žádost právě do toho oddělení, ve kterém se Vaše dítě právě nachází.

Na jméno Vašeho dítěte si zakoupíte čip pro každou osobu, která je oprávněná jej vyzvedávat ze školní družiny. Díky digitálnímu podpisu našich čipů se výrazně zvyšuje zabezpečení provozu školní družiny a minimalizuje se riziko chyby při vyzvedávání dětí ze ŠD.

Pokud je Vaše dítě na obědě, kroužku, oddělení je na vycházce nebo v oddělení probíhá řízená činnost (v době od 13:30 do 14:30 hod.), systém Vás na to upozorní na displeji terminálu.

Kromě zvýšení bezpečnosti provozu školní družiny je dalším významným přínosem systému BELLhop i to, že výrazně šetří čas vychovatelkám a vychovatelům v jednotlivých odděleních. Mohou se daleko více věnovat dětem, čímž se značně zvyšuje kvalita služeb, které školní družina poskytuje.

Věříme, že i přes nutnost zvyknout si při vyzvedávání dětí na nová pravidla, oceníte zkvalitnění služeb, které školní družina díky systému BELLhop bude poskytovat Vám i Vašim dětem.

Systém BELLhop bychom chtěli zprovoznit během prosince 2022. O spuštění Vás budeme včas informovat.