Aktuální dění

    • Prvňáčci vyráběli pochutiny pro ptáky
      • Prvňáčci vyráběli pochutiny pro ptáky

      • 07.03.2025 07:21
      • Během února se děti z 1. B spolu s paní učitelkou a asistentkou zapojily do akce Ptačí zob.
      • Žáci vyráběli pochutiny ze semínek pro opeřence, kteří u nás zůstávají celoročně a neodlétají do teplých krajin. Podle dostupných receptů se žáci naučili připravit ptačí dobroty pro sýkorky, vrabce a kosy a společně je rozvěsili na stromy v blízkosti školy - na místa, která naši ptačí přátelé rádi navštěvují. Děkujeme, že jste na naše zpěváčky nezapomněli. 

         

      • Zpět na seznam článků
    • Kontakty

    • Přihlášení