• Krajské kolo Prezentiády

• 04.04.2022 12:23
      • Víte, co se můžete naučit na Prezentiádě?
      • Prezentovat své myšlenky, obhájit své názory, plynule a sebevědomě se vyjadřovat. Plánovat, ale i být kreativní, nahlížet na věci netradičně i improvizovat. Nejen tohle, ale i mnoho dalších cenných zkušeností jsme si odvezly z Krajského kola soutěže v prezentačních dovednostech – Prezentiády 2022. Soutěž se konala 28. března na olomouckém Gymnáziu Hejčín. Soutěže se účastnily tři týmy z naší školy – Oborný dozor, Elektrio a TeamOne, které tvořily žákyně osmých ročníků. Témata letošního krajského kola byla: Co by kdyby… a Co řešíme o přestávkách. Téma „Co řešíme o přestávkách“ si ze všech prezentujících v krajském kole vybral jen náš tým Odborný dozor, všechny ostatní týmy se zabývaly myšlenkou: „Co by, kdyby?“.

Eliška Hausnerová, 8.C:

Díky této akci jsme dostaly možnost vyzkoušet si, jaké to je prezentovat před skupinou lidí, a hlavně před porotou, která vás hodnotí. Dozvěděly jsme se mnoho užitečných informací od ostatních prezentujících, ať už byly pravdivé či ne. I když naše prezentace nepostoupily do celostátního kola, z kola krajského si odnášíme mnoho zkušeností a neméně inspirace do budoucna. Dokázaly jsme se postavit a prezentovat naše nápady a názory před velkým publikem.