• Dopravní soutěž mladých cyklistů

• 17.05.2022 12:10
      • Je pátek třináctého obávaný den?
      • Pro Julii Novotnou, Ellu Trefilíkovou, Jaromíra Pešáka a Michaela Vrbu rozhodně ne. S velkým odhodláním vkročili pravou nohou do okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Zde si porovnali síly s žáky jiných škol a museli prokázat své znalosti při jízdě na dopravním hřišti pod dohledem policistů a strážníků, jízdy zručnosti přes překážky, v testech z dopravní výchovy a ve zdravovědě. Nakonec se jim povedlo obsadit krásné třetí místo.

Ale ani Tereza Ledvinová, Natálie Špunarová, Vojtěch Kravák a Šimon Pospíšilík neodcházeli z prázdnou. Tito reprezentanti starší kategorie se umístili na krásném druhém místě a spokojeně si odváželi tvrdě vyježděné stříbrné medaile.