• Návštěva Prahy

• 08.06.2022 18:31
      • Ve středu 25. května se žáci 4. ročníků vydali vlakem na exkurzi do Prahy.
      • Praha všechny uvítala deštivým počasím, které výletníky doprovázelo během větší části prohlídky po Praze. Žáci se přepravili metrem a tramvají z Václavského náměstí k Pražskému hradu. Od Pražského hradu se pokračovalo společně s průvodkyní k Chrámu sv. Víta, Nerudovou ulicí ke Karlovu mostu, přes Karlův most ke Klementinu, dále na Staroměstské náměstí s orlojem. Prohlídka byla ukončena na Václavském náměstí u sochy sv. Václava.

Během celé prohlídky paní průvodkyně seznamovala žáky s historií pražských památek.

Po prohlídce si žáci zaslouženě užili odpočinku v McDonaldu a rozchodu na Václavském náměstí.

Fotogalerie: