• Budoucí prvňáčci si s Mamutíkem prohlédli školu

• 12.06.2022 17:43
      • Budoucí prvňáčci spolu s rodiči ve středu 8. června znovu zamířili do školy. Tentokrát je čekalo Setkání s Mamutíkem a zatímco rodiče dětí se vydali s paní učitelkami na první třídní schůzku, budoucí školáci si šli prohlédnout školu.
      • Nakoukli do tělocvičny, do školní kuchyňky, do třídy i do družiny a nejen nakoukli, ale užili si tam plno zábavy. V tělocvičně je za dozoru paní učitelek čekala opičí dráha, ve třídě se na interaktivní tabuli seznámili se zábavnou matematikou, v družině se muzicírovalo a děti si samy vyzkoušely hru
        na jednoduché hudební nástroje – cinkalo se na triangly, ťukalo se na dřívka a bubínky a hlavně se zpívalo. Školní kuchyňka se zase proměnila v „jídelnový trenažér“, kde si holky a kluci vyzkoušeli, jak těžké je chodit po jídelně s táckem a plnými talíři. Že to bude úkol složitý, je nasnadě, ale ve školní kuchyňce to byla velká legrace. Po splnění všech úkolů na děti čekala sladká odměna v podobě lízátkového motýla. A my se po prázdninách budeme těšit na šikovné prvňáčky….

Na viděnou ve čtvrtek 1. září!