• Spontánní koncert

• 18.10.2021 14:59
      • Spontánní koncert nám zpestřil páteční vyučování
      •

O velké přestávce se dá stihnout leccos – popovídat si se spolužáky, sníst svačinu nebo si třeba zopakovat učivo. Děti z 5. C se rozhodly, že si pátek 15. října zpříjemní muzikou a netradičně tak popřejí dvěma svým spolužačkám, které slaví narozeniny a svátek. Chodbu ve třetím poschodí rozezvučily tóny houslí, páťačka Gabriela Horáková vyloudila na svém nástroji hned několik písniček. Zazněly třeba Tři kříže nebo Krylova skladba Anděl a děvčata se pokusila i o malý taneček. Ostatní žáci vykukovali ze tříd a neobvyklou podívanou si také nenechali ujít. Gábi a děti z 5.C, děkujeme, bylo to velmi příjemné zpestření velké přestávky – pro děti i učitele!