• Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou

• 14.05.2023 18:25
      • Vrcholem atletických soutěží pro základní školy byl Pohár rozhlasu pod záštitou Českého atletického svazu.
      • Ve středu 10. 5. 2023 se na atletickém stadionu na Alšově ulici potkaly základní školy z celého okresu, aby svedly souboj o postup do krajského kola v atletických disciplínách. Soutěže se účastnili starší a mladší žáci a žačky z druhého stupně základních škol.

I naše škola vyrazila hájit svou čest v této krásné pohárové soutěži, a tak za slunného, leč větrného počasí zahájili chlapci i děvčata v 9 hodin ráno celou soutěž štafetovým během na 4x60 metrů. Následovaly disciplíny jako skok daleký, sok vysoký, vrh koulí, hod kriketovým míčkem, 60 metrů sprint a na závěr vytrvalostní běhy od 600 až po 1500 metrů.

Obrovský úspěch zaznamenala skupina našich starších kluků, kteří obsadili stříbrnou příčku.

Složení družstev:

1. Starší dívky
          • Eliška Méslová, Anna Odstrčilová, Jana Pacalová, Veronika Zdařilová, Simona Nováková, Jana Pizúrová, Natálie Smolová, Nella Slaná, Nela Hrabalová, Laura Horáková
        2. Mladší dívky
          • Denisa Kubíčková, Sofie Zedková, Karolína Obrtelová, Hana Veselá, Lucie Macfeldová, Lucie Hrušková, Karolína Mazánová, Karolína Sýkorová, Veronika Kubíková, Melisa Kamelandrová
        3. Staší chlapci
          • Michal Bartl, Adam Beránek, Filip Císař, Sebastian Dressler, Vojtěch Hrnčiřík, Štěpán Jurečka, Vít Navrátil, Jakub Novotný, Aleš Peška, Jakub Vykopal, Ondřej Šípek
        4. Mladší chlapci
          • Jakub Flajšar, Jan Hrubý, Sylvestr Jadrný, Tomáš Konupčík, Daniel Majer, Matěj Měrák, Marian Ondruška, Matěj Přikryl, Petr Přikryl, Michael Vrba, Pavel Křístek

Za celou školu a pedagogický doprovod chceme poděkovat všem žákům za jejich ukázkovou reprezentaci školy a za předvedené výkony. Jsme na Vás moc pyšní.

Karel Kebza

Fotogalerie: