• Adaptační kurz pro žáky 6. ročníků ZŠ JAK Přerov – Předmostí

• 28.06.2023 13:36
      • Veškeré informace v článku.
      • 4. – 6. 9. 2023

Místo: táborová základna MAMUTOV, www.tabormamutov.cz

Chrastice 100, 788 32  Staré Město (žel. stanice Vysoké Žibřidovice)

ubytování ve stanech s podsadou pro dva

Program:

Hry, sport, kultura.

Vše za účelem poznání sebe sama, i ostatních, vytvoření sociálních vazeb, navození atmosféry spolupráce a tolerance. Program je nabitý, pod vedením zkušených lektorů, připravený tak, aby ho zvládl každý. Nový třídní kolektiv bude mít možnost seznámit se navzájem, s novými třídními učiteli i speciálním pedagogem a školním psychologem.

Táborová základna disponuje společenskou místností (jídelnou), kterou je možné využít k různým aktivitám v případě nepříznivého počasí. Areál i jeho okolí nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas mimo adaptační program - trampolína, přírodní ohniště, travnaté plochy ke hře a sportovní vybavení. Vlastní vybavená ošetřovna se dvěma zdravotníky. Možnost zakoupit drobnosti na mlsání v místním bufetu.

Strava: 5x denně včetně pitného režimu

(diety: bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská nebo jiná po domluvě)

Co s sebou:

Minimálně 2x sportovní obuv a oblečení + oblečení a boty do mokra (pohorky nebo gumáky), pláštěnka, hygienické potřeby a teplejší oblečení na spaní, baterku.

Vlastní spacák (+ prostěradlo a polštářek)!!!

Doporučujeme nebrat cennější věci včetně elektroniky a mobilních telefonů!

Při odjezdu:

Žáci odevzdají poučení o bezpečnosti a čestné prohlášení rodičů o bezinfekčnosti

Doprava: vlakem

Sraz: v pondělí 4. 9. 2023 v 6:15 ve vestibulu přerovského vlakového nádraží

Návrat: ve středu 6. 9. 2023 v 15:30 opět na vlakové nádraží

V případě jakýchkoliv změn Vás budeme informovat v posledním srpnovém týdnu emailem a na stránkách školy.