• Naše týmy na turnaji v miniházené zabodovaly, máme 1. a 2. místo!

• 16.11.2023 08:58
      • Ve sportovní hale v Žeravicích se 7. a 10. listopadu uskutečnil první turnaj Školní ligy v miniházené. Naši školu poprvé reprezentovaly obě věkové kategorie.
      • První den se představili žáci čtvrté a páté třídy. Družstvo navázalo na loňské výborné výsledky a potvrdilo roli favorita. Turnajem, kterého se zúčastnilo 10 týmů z pěti škol, prošlo bez ztráty bodu a zaslouženě si odvezlo cenu a diplom za 1. místo.

Žáci postupně porazili vrstevníky ze ZŠ Trávník, ZŠ Osek nad Bečvou 1. a 2. tým ZŠ Za mlýnem, 1. a 2. tým ZŠ Rokytnice a 1. a 2. tým ZŠ U tenisu.

V pátek čekal náročný program také nováčky z 1. až 3. třídy. Většina žáků se s miniházenou v tomto formátu setkala poprvé. Nicméně šikovnost, odhodlání a nadšení pro hru znamenaly perfektní 2. místo, jedinou porážku náš mladší tým utržil s celkovým vítězem ze ZŠ U tenisu a také jednu remízu.

Kvalitní výkony obou družstev dávají příslib do dalších bojů, které proběhnou u obou kategorií v prosinci na druhém turnaji Školní ligy v hale SK Žeravice. Všem žákům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy!

Petr Macfelda

Turnaje se zúčastnili tito žáci:

kategorie 4. a 5. třída: Berenika Kožuchová, Anna Kajnarová, Adam Odstrčil, Jakub Šimurda, Martin Spáčil, Ondřej Ptáček, Jan Král, Karolína Ondrušková, Filip Haubelt, Viktorie Krausová, Tereza Václavíčková

kategorie 1. - 3. třída: Šimon Kurpaš, Radek Fuchs, Ema Kajnarová, Svatopluk Stropek, Tomáš Pernička, Lucie Benešová, Eliška Smětalová, Stella Zavadilová, Marek Zelníček, Eliška Hanzlíková, Kateřina Blažková, Jitka Dvořáková

Fotogalerie: