• Naši žáci se v soutěži Objev v sobě elektrikáře a IT technika neztratili

• 08.12.2023 15:06
      • Nedávno se někteří naši žáci z 8. a 9. tříd vydali na soutěž do Lipníku nad Bečvou, aby si vyzkoušeli své praktické dovednosti a technické znalosti v oblastech elektrikářství a IT techniky.
      • Dva naši odvážní žáci, Adam Šindar a Roman Zavadil, se přihlásili do kategorie elektrikářů. Jejich úkolem bylo prokázat svou zručnost v práci s elektrickými vodiči a provést jednoduchá zapojení elektrických obvodů. Soutěžící se museli vypořádat s disciplínami, jako je pájení modulu blikače, tvarování vodičů, zapojení zvonku na panelech a instalace vypínačů na panelech. Adam Šindar se mohl pyšnit krásným 6. místem.

Další naši soutěžící, Jaromír Křivák a jediná žačka v soutěži - Michaela Lounová, se rozhodli věnovat kategorii IT techniků. Jaromír se věnoval kódování webových stránek, zatímco Michaela se pustila do programování a robotiky. Michaela si také vedla skvěle a umístila se na 6. místě.

Jsme hrdí na naše žáky a jejich úspěchy v této soutěži. Gratulujeme všem soutěžícím k jejich skvělým výkonům!