• Den jazyků jsme oslavili divadlem

• Žáci mají další motivaci, proč se učit anglicky

Tělocvična naší školy se na přelomu září a října proměnila v divadelní sál. A protože jsme si 26. září připomněli Evropský den jazyků, který má v naší zemi dvacetileté výročí, oslavili jsme jej anglickým divadlem. O zpestření výuky se postaraly hned dva divadelní spolky – vzdělávací divadlo The Bear a anglické divadlo Azyzah.

• Po stopách lovců mamutů

• Po stopách lovců mamutů vyrazilo osm stovek turistů

Krásné slunečné počasí zlákalo na předmostskou stezku lovců mamutů stovky turistů. Do barevné podzimní přírody vyrazily v sobotu 2. října celé rodiny, skupinky přátel i třídní kolektivy, nechyběli ani sportovní nadšenci na horských kolech. Čtyřiadvacátý ročník už tradičního pochodu Po stopách lovců mamutů se tak zapsal k těm úspěšným turistickým akcím v regionu, kterým přálo počasí.