• Školní kolo recitační soutěže - 1. stupeň

• Recitátoři byli skvělí, nikdo nezapomněl text.
            Školní kolo recitační soutěže I. stupně naší školy už má své vítěze. Ve středu 16. února se o poetickou múzu utkalo 23 recitátorů z 2. až 5. ročníku. Soutěžící předstoupili před porotu a předvedli své rétorické a poetické schopnosti, poměřili se ve dvou kategoriích – mladší (druhé a třetí třídy) a ve starší (čtvrté a páté třídy).

• Škola v přírodě

• Pět dnů nabitých dobrodružstvím strávili žáci třetích tříd ve škole v přírodě. Cílem jejich putování se stal od 7. února lesní penzion Podmitrov.
        • Akreditace Erasmus+

• Naše škola zaznamenala veliký úspěch v oblasti mezinárodních projektů. V rámci projektu Erasmus+ jsme sestavili pětiletý plán jazykového rozvoje naší školy a získali akreditaci Evropské Unie. V rámci ní můžeme v následujících pěti letech čerpat finanční prostředky a vyslat na zahraniční jazykové a metodické pobyty učitele a žáky naší školy a tím zlepšovat celkovou jazykovou úroveň školy.