• Krásné prázdniny

• Zastavíte se, posloucháte, cítíte vítr na pokožce, tělo je svěží, vánek ... jasně si to všimnete, mysl se uvolní.
            To vše jsou dobré předpoklady pro to, aby to byl dobrý den.

• Závěr školního roku patřil sportu

• V pomyslný olympijský stadion se proměnilo fotbalové hřiště KMK v Předmostí. Žáci naší školy si tam v pondělí 27. a v úterý 28. června  užili závěr školního roku.
        • Závěrečný koncert SVČ Atlas a Bios Přerov

• Ve středu 15. 6. 2022 na ZŠ JAK Předmostí se konala závěrečná besídka žáků tanečního a hudebních kroužků SVČ Atlas a Bios Přerov. Všichni účinkující svá vystoupení zvládli na jedničku.
        • Scholar 2022

• Netradičnímu přivítání se dostalo vybraným žákům ze základních škol v Přerově – jako by se najednou octili ve filmu Star Wars, když je náměstek primátora Mgr. Petr Kouba přivítal se světelným mečem a proslovem, který nikdo nečekal.
        • Zkoušíme malovat pravěk

• V úterý 7. června jsme se se žáky 4.B vydali do Muzea Komenského v Přerově. Zúčastnili jsme se workshopu nazvaného Jak se maluje pravěk.
        • Budoucí prvňáčci si s Mamutíkem prohlédli školu

• Budoucí prvňáčci spolu s rodiči ve středu 8. června znovu zamířili do školy. Tentokrát je čekalo Setkání s Mamutíkem a zatímco rodiče dětí se vydali s paní učitelkami na první třídní schůzku, budoucí školáci si šli prohlédnout školu.
        • Chemická olympiáda

• Ve středu 8. června, po dvouleté odmlce, způsobené jak jinak než COVIDem, se v prostorách PRECHEZY Přerov uskutečnil 19. ročník Malé chemické olympiády.