• Galerie Pasáž

• Žáci 7. ročníku navštívili v minulých dnech přerovskou Galerii Pasáž, aby se seznámili s uměním profesionálů, které je bude inspirovat v dalších hodinách výtvarné výchovy.

• Den jazyků jsme oslavili divadlem

• Žáci mají další motivaci, proč se učit anglicky

Tělocvična naší školy se na přelomu září a října proměnila v divadelní sál. A protože jsme si 26. září připomněli Evropský den jazyků, který má v naší zemi dvacetileté výročí, oslavili jsme jej anglickým divadlem. O zpestření výuky se postaraly hned dva divadelní spolky – vzdělávací divadlo The Bear a anglické divadlo Azyzah.

• Po stopách lovců mamutů

• Po stopách lovců mamutů vyrazilo osm stovek turistů

Krásné slunečné počasí zlákalo na předmostskou stezku lovců mamutů stovky turistů. Do barevné podzimní přírody vyrazily v sobotu 2. října celé rodiny, skupinky přátel i třídní kolektivy, nechyběli ani sportovní nadšenci na horských kolech. Čtyřiadvacátý ročník už tradičního pochodu Po stopách lovců mamutů se tak zapsal k těm úspěšným turistickým akcím v regionu, kterým přálo počasí.

• Po stopách lovců mamutů

• První říjnová sobota je v Předmostí ve znamení 24. ročníku historicko-přírodovědného putování Po stopách lovců mamutů. Turistický výšlap, který už tradičně pořádá naše škola, startuje v sobotu 2. října od 9 do 10.30 hodin.

pochod_mamutu__-tisk.pdf

• Kroužky 2021/2022

• Dovolujeme si Vás seznámit s nabídkou kroužků, které budou pracovat ve školním roce 2021/2022 pod vedením učitelů a zkušených lektorů.Přihlášky budou k dispozici u třídních učitelů. Těm také přihlášky žáci odevzdají nejpozději 10. 9. 2021Výjimku tvoří kroužek vědeckých pokusů pro děti - zde je nutné vyplnit přihlášku přímo na www.veselaveda.cz

Kompletní seznam - Krouzky_2022(1).docx​​​​​​​

• Adaptační den a pomůcky

• Budoucí žáci 6. ročníků

Ve čtvrtek 2. 9. proběhne adaptační den žáků 6. ročníků.

Vaši třídní učitelé, paní asistentky a vyučující tělesné výchovy připravují program v přírodě tak, abyste zažili zábavné okamžiky s nimi a hlavně se spolužáky.

Nezapomeňte na  sportovní oblečení a obuv dle počasí, jídlo a pití a dobrou náladu.

Akce skončí ve 12. 35 hodin odchodem na oběd.

Bližší informace se dozvíte 1. září.

Pomůcky pro šestý ročník zde: POmucky_6.docx​​​​​​​

vedení školy