• V Předmostí se štrúdlovalo

• 08.11.2021 10:52
        • Děti si užily dýňovou stezku odvahy

Neobvyklý průvod asi tří stovek lidí v maskách a s lampiony se prošel ve středu 3. listopadu večerním Předmostím. V pořadí už devátý ročník podzimního putování Ve štrúdlu na štrúdl odstartoval ze dvora naší školy. Děti si kromě večerní procházky užily i stezku odvahy. V setmělé škole, kterou osvětlovaly jen svíticí dýně a svíčky, nebyla o strašidelná překvapení nouze. Všichni nebojácní účastníci byli na závěr dobrodružné stezky odměněni štrúdly a pamlsky v podobě netopýrů. A kdo si chtěl připomenout letní táborové chvíle, mohl si ve dvoře školy opéct špekáčky.

• Galerie Pasáž

• 01.11.2021 13:10
        • Žáci 7. ročníku navštívili v minulých dnech přerovskou Galerii Pasáž, aby se seznámili s uměním profesionálů, které je bude inspirovat v dalších hodinách výtvarné výchovy.

• Den stromů

• 21.10.2021 20:39
        • Ve středu 20. října proběhla akce Den stromů za účasti našich žáků.