• Vyhodnocení sběru starého papíru ve šk. roce 2021/22
      • Vyhodnocení sběru starého papíru ve šk. roce 2021/22

      • 14.06.2022 22:27
      • Vážení rodiče, milé děti,

        i v letošním roce se naše škola zapojila do soutěže ve sběru starého papíru.

        Celkem 57 žáků nasbíralo 11 770 kg.

      •  

        Absolutní vítězkou se stala Vanesa Sklenářová ze 4.B, která odevzdala 890 kg papíru.

        Na druhém místě se umístila Martina Pavelková ze 3.A a na třetím místě  je                               Vincent Palčík ze 3.B.

        Gratulujeme.

        Žáci, kteří se umístili v první desítce, pojedou  23.června 2022 na výlet. Jsou to:

        Vanesa Sklenářová 4.B, Martina Pavelková 3.A, Vincent Palčík 3.B, Dominik Nesvadba 3.A,    Šárka Synková 3.C, Tomáš Navrátil 6.A, Nela Mánková 1.A,  Kristýna Trefilíková 1.C,                                                    Michal Zaoral 3.C,  Ilona Kašpárková 5.C, Tomáš Kopšo 3.B.

        I na ostatní zúčastněné čeká na konci školního roku drobná odměna.

        Vítězům ještě jednou gratulujeme a všem, kteří se do sběru zapojili, děkujeme. 

         

        POŘADÍ VŠECH ŽÁKŮ ZAPOJENÝCH DO SBĚRU STARÉHO PAPÍRU:

         

                                              1.stupeň ZŠ               

                                       

         

        Jméno a příjmení

        třída

        množství

        1. Vanesa Sklenářová

        4.B

        890 kg

        1. Martina Pavelková

        3.A

        700 kg

        1. Vincent Palčík

        3.B

        694 kg

        1. Dominik Nesvadba

        3.A

        630 kg

        1. Šárka Synková

        3.C

        616 kg

        1. Nela Mánková

        1.A

        570 kg

        1. Kristýna Trefilíková

        1.C

        487 kg

        1. Michal Zaoral

        3.C

        365 kg

        1. Ilona Kašpárková

        5.C

        360 kg

        1. Tomáš Kopšo

        3.B

        358 kg

         

         

        11. Petr Olšaník

        5.B

        285 kg

        12. Valentina Just

        1.A

        281 kg

        13. Radek Tichý

        2.B

        260 kg

        14. Vojtěch Kučera

        2.B

        209 kg

        15.-16. David Srovnal

        1.C

        200 kg

        15.-16. Lukáš Janda

        5.C

        200 kg

               17. Matěj Měrák

        5.C

        200 kg

               18. Ondřej Horák 

        5.C

        196 kg

        19.-20. Daniel Horký

        3.B

        170 kg

        19.-20. Adriana Barboříková

        4.B

        170 kg

               21. Šimon Oprchal

        4.B

        165 kg

               22. Adam Odstrčil

        2.B

        140 kg

               23. Tomáš Hybner

        3.B

        130 kg

               24. Petr Jan Vavřík

        3.C

        117 kg

               25. Bibiana Macháčková

        3.B

        115 kg

               26. Daniel Streda3

        5.B

        110 kg

        27.-28. Šimon Masařík  

        5.B

        100 kg

        27.-28. Nela Boťanská

        5.C

        100 kg

               29. Filip Hradňanský

        1.C

          90 kg

               30. Barbora Mazánová

        2.A

          85 kg

        31.-32. František Smýkal

        4.B

          80 kg

        31.-32.  Karolína Zedková

        5.A

          80 kg

               33. Martin Skoupil

        3.A

          72 kg

               34. Adam Dressler

        1.A

          70 kg

        35.-36. Melanie Vrbová

        2.A

          65 kg

        35.-36. Michael Vrba

        5.B

          65 kg

        37.-40. Ondřej Král

        3.B

          60 kg

        37.-40. David Luchesi

        3.B

          60 kg

        37.-40. Martin Spáčil

        3.B

          60 kg

        37.-40. Zuzana Kavková

        4.B

          60 kg

               41. Jan Joukl

        4.A

          55 kg

               42. Nela Čevelová

        3.C

          52 kg

               43. Tereza Václavíčková

        3.A

          50 kg

        44.-46. Kateřina Kubíková

        4.A

          40 kg

        44.-46. Otakar Ladislav Vyoral

        5.A

          40 kg

        44.-46. Elizabet Jadrná

        3.A

          40 kg

               47. Max Holan

        1.A

          33 kg

         

         

                                       2.stupeň ZŠ

         

         

        Jméno a příjmení

        třída

        množství

        1. Tomáš Navrátil

        6. A

        600 kg

        2. Tomáš Houser

        9. A

        350 kg

        3. Hana Veselá

        6. C

        250 kg

        4. Marie Šafránková

        8. B

        120 kg

        5. Sylvestr Jadrný

        6. C

        117 kg

        6. Veronika Kubíková

        6. A

        90 kg

        7. Karolína Mazánová

        6. B

        85 kg

        8. Petra Vjatráková

        8. B

        60 kg

        9. Nela Jouklová

        7. B

        55 kg

        10. Dominik Václavíček

        8.B

        50 kg

         

                                    Vyhodnocení tříd:

        1. 3.B

        1 594 kg

        1. 3.A

        1 460 kg

        1. 4.B

        1 365 kg

        1. 3.C

        1 313 kg

        1. 5.C

        1 056 kg

        1. 1.A

            954 kg

        1. 1.C

            777 kg

        1. 5.B

            675 kg

        1. 2.B

            609 kg

        1. 2.A

             150 kg 

        1. 5.A

             120 kg

        1. 4.A

               95 kg

        1. 1.L

               91 kg

         

         

      • Zpět na seznam článků