• Náš školní výlet

• 16.06.2022 08:16
      • Na výlet jsme se vydali společně s 3. C v úterý 14. června do Grygova, abychom si tam zahráli minigolf.
      • Cestovali jsme vlakem, který jel hodně pomalu. Rychlík, který jel vedle nás, jel o hodně rychleji. Někteří z nás jeli vlakem poprvé a byl to zážitek.  V Grygově jsme se vydali směrem na minigolf. Když jsme tam přišli, hned se nám tam líbilo. Překvapilo nás, kolik tam bylo zvířat. Viděli jsme papoušky, koně, poníka, kozy, králíky, morčata, holuby, slepice a husy. Hraní golfu bylo super! Čtyřem klukům z naší třídy se podařilo zahrát míček do jamky hned napoprvé! Na zpáteční cestě Jeník zakopl a odřel si koleno. Ale nebrečel. Ještě jsme si stihli udělat pár selfíček s vlakem. Náš výlet skončil a udělili jsme mu 10 bodů z deseti.

Ladik, Niki, Sebík, Jeník, Peťa K. a Peťa M. z 2. L