• Bobřík informatiky
      • Bobřík informatiky

      • 17.06.2022 08:02
      • V minulém týdnu si všichni žáci vyzkoušeli Bobříka informatiky.
      • Na žáky čekalo zadání o dvanácti otázkách s časovým limitem 40 minut. Otázky zaměřené na jejich logický postup a informatické myšlení dokázaly některým pořádně zamotat hlavu. Ovšem spousta žáků si dokázala s touto záludností velice dobře poradit a získávali skvělé výsledky.

        Vyzdvihnout musíme Adama Beránka ze třídy 7.A a Matyáše Ondrušku ze 4.A, kteří oba získali maximální počet bodů, gratulujeme.

        Výsledky všech kategorií a nejlepší výsledky v přiložené tabulce.

        Bobřík informatiky

        4. ročník - kategorie Mini

        1.

        Ondruška Matyáš

        4.A

        192 bodů

        2.

        Barboříkává Adriana, Blažek Tobiáš

        4.B

        144 bodů

        3.

        Jačko Tobiáš

        4.B

        136 bodů

        5. ročník - kategorie Mini

        1.

        Synková Adéla

        5.A

        165 bodů

        2.

        Pešák, Jaromír, Streda Daniel

        5.B

        156 bodů

        2.

        Jouklová Adéla

        5.A

        156 bodů

        3.

        Macfeldová Lucie

        5.B

        152 bodů

        6. ročník - Kategorie Benjamin

        1.

        Žvátora Tadeáš

        6.C

        180 bodů

        2.

        Zavadilová Eliška

        6.B

        164 bodů

        3.

        Kamelandrová Melisa, Veselá Hana

        6.A, 6.C

        160 bodů

        7. ročník - kategorie Benjamin

        1.

        Beránek Adam

        7.A

        192 bodů

        2.

        Navrátil Vít

        7.B

        168 bodů

        3.

        Pokorná Anna, Kužel Matěj

        7.A, 7.B

        156 bodů

        8. ročník - kategorie Kadet

        1.

        Slaná Nella

        8.D

        165 bodů

        2.

        Smětáková Nikola

        8.D

        128 bodů

        3.

        Hrnčiřík Vojtěch, Václavíček Dominik

        8.D, 8.B

        120 bodů

        9. ročník - kategorie Kadet

        1.

        Otáhalíková Anna

        9.B

        150 bodů

        2.

        Sasáková Karolína

        9.B

        128 bodů

        3.

        Durčák Jakub Ondřej

        9.B

        126 bodů

         

      • Zpět na seznam článků