• Adaptační kurz 6. ročníků

• 29.08.2022 13:38
      • Milí šesťáci, vážení rodiče,

vítejte na druhém stupni ZŠ JAK Přerov.

Protože přechod z prvního stupně na druhý, změna vyučujících a nové prostředí, můžou vzbuzovat obavy, připravili jsme pro vás adaptační program, díky kterému nastartujeme společně s třídními učiteli nový školní rok.

Program bude probíhat od 2. do 8.9. 2022.

Harmonogram:

1.9. slavnostní přivítání 8 – 9 hodin

2.9. pobyt ve třídě s TU a AP, seznamovací aktivity

(s sebou: přezůvky, pytlík na přezůvky do šatny - od prvního dne budou přezůvky při odchodu uklizeny v pytlíku a zavěšeny v šatně, psací potřeby, poznámkový blok)

5.-6.9. aktivity se třídou ve škole i v přírodě – Školní kopec, Michalov, Laguna

(s sebou svačinu, pití, vhodné oblečení, pokrývku hlavy, drobné kapesné)

7.-8.9. aktivity se třídou a se všemi šestými třídami, pobyt v přírodě, opékání špekáčků, letní kino, strašidelná stezka školou - nocování

Na přespání s sebou: vhodné oblečení (i na další den), hygienické potřeby, ručník (je možnost se osprchovat), spacák, karimatku.

8.9. sportovní dopoledne (vhodné oblečení, obuv)

Prosíme o zaplacení 250 Kč/žák. Peníze vybírá AP ve třídě, můžete je přinést od 1.-5.9.

Tato částka zahrnuje občerstvení (středa svačina, večeře, občerstvení k letnímu kinu, snídaně, svačina), pitný režim, drobné ceny a dárky za sportovní a jiné aktivity.

Přesný harmonogram, kde bude uveden i čas ukončení aktivit adaptačních dnů, obdržíte 1.9. od svých třídních učitelů.

Prosím, aby si všichni na 7. a 8. 9. objednali oběd ve školní jídelně.

V případě dotazů se na nás, prosím, obraťte.

Děkujeme a těšíme se na Vás. 😊

6.A Mgr. David Chuda david.chuda@zsjakprerov.cz