• Prvňáčci rozezněli školní zvoničku

• 02.09.2022 15:03
      • Poprvé do školy zamířilo v doprovodu rodičů šestapadesát prvňáčků naší školy.
      • Po přivítání dětí vedením školy si každý prvňáček zazvonil na školní zvoničku a obdržel medaili s označením své třídy. Poté se děti za doprovodu rodičů a paní učitelek odebraly do svých tříd. Od pátku už naši nejmenší žáčci zasedli do lavic ve třídách 1. A, 1. B a 1. L a postupně začínají pronikat do tajů písmenek, jež jim otevřou pohádkový svět knížek. Zvládnou tvary písmen i řešení matematických příkladů, naučí se spoustu písniček a básniček a také si najdou dobré kamarády. Tak hodně šťastných chvil ve škole, naši milí prvňáčci, ať se vám daří!