• Deváté třídy na workshopu Střední zemědělské školy Přerov

• 30.09.2022 09:03
      • Deváťáci se v pátek 23. 9. 2022 v rámci akce SZeŠ „Zemědělská technika“ dozvěděli informace o nabízených oborech zemědělské školy. Dále si prohlédli celý areál školy, chovy zvířat a zemědělskou techniku včetně nových školních dílen.
      • Žáci si mohli pohladit koně, které zde slouží k výuce jezdectví a chovu koní, mohli se také zblízka podívat na výměnu podkov.

Prošli si chovy slepic, prasat, koziček a dalších místních zvířat.

Celá prohlídka školy vyvrcholila prezentací zemědělské techniky, se kterou nás velmi dobře seznámil náš průvodce – student maturitního oboru. Žáci se mohli posadit do nového traktoru a prohlédnout si kombajny, různá další vozidla na sázení obilí, brambor a sazečky.

Také počasí nám přálo. Vyhodnotili jsme tento workshop jako velmi přínosný a názorný.