• Lampionový průvod i stezka odvahy se povedla

• 07.11.2022 08:57
      • Dlouhý průvod dětí s lampiony se vydal ve středu 2. listopadu na procházku v okolí školy. V čele průvodu jel žebřiňák se svítícími dýněmi a děti si do tmy vzaly lampiony, lucerničky nebo aspoň blikačky.
      • Ve dvoře školy hořely dva ohně, kde si mohli zájemci opéct špekáčky. Kdo měl chuť, mohl ochutnat jablečný štrúdl a teplý čaj. Ve školní kuchyni paní vychovatelky i páni vychovatelé upekli 90 štrúdlů a uvařili 80 litrů čaje!

Kdo měl pro strach uděláno, mohl se vydat na stezku odvahy. Na stezce pro menší děti se role strašidel ujaly paní učitelky. Starší děti děsili žáci druhého stupně v převlecích zombíků, kostlivců a jiných hrůzostrašných postaviček. Spolu s rodiči stezku odvahy zvládli i ti největší strašpytlové. Už se těšíme na příští rok na další ročník Ve štrúdlu na štrúdl.

Isabella a Laura Calvano, 5. A