• Vánoční městečko se obléklo do bílé barvy

• 15.12.2022 11:17
      • Pravá vánoční atmosféra zavládla ve středu 14. prosince v naší škole. Vánoční městečko se obléklo do bílé a ve dvoře školy to vypadalo jako na Ladových pohlednicích. Počasí bylo mrazivé, všude to klouzalo, ale atmosféra byla přesně taková, jaká patří k Vánocům.
      • Děti z prvních a druhých tříd zabalené v šálách a kuliších, mnohé i v převlecích sněhuláků, čertíků a andělů, předvedly svá vystoupení. Přidali se k nim i žáci ze Střediska volného času Atlas a přítomné publikum z řad rodičů a prarodičů nešetřilo potleskem. V altánu školy zase vystoupili starší žáci z druhého stupně s představením biblického příběhu o příchodu Spasitele. Zpěvem koled je doprovázely děti z prvního stupně.

Ve dvoře školy se ve stáncích nabízely školní výrobky – svícny, věnečky, ručně vyráběná mýdla, keramika, perníky, linecké cukroví, muffiny, punče a další dobroty. Na ohních se opékaly klobásy, u stánku se střídaly vůně, a to vše za doprovodu hustého sněžení. Teď nás ještě čeká týden školy a potom hurá Vánoce! Krásné svátky vánoční přejeme všem dětem, jejím rodičům i naším zaměstnancům!

Fotogalerie: