• Olympiáda z českého jazyka

• 11.01.2023 08:43
      • V prvním prosincovém týdnu se žáci osmých a devátých ročníků zúčastnili školního kola olympiády z českého jazyka. Záludné úkoly, s kterými by měli problém poradit si i starší a zkušenější milovníci českého jazyka, se snažilo vyřešit čtyřicet pět odvážných žáků.
      • Nejlépe se vedlo Magdaléně Kolaříkové z 9. A, která zvítězila. Druhé místo získala Nikola Smětáková z 9. D. O třetí příčku se dělí Adéla Machalová, Jana Pizúrová a Dominik Václavíček, všichni z 9. B. V okresním kole, které se uskuteční na začátku dubna, nás budou reprezentovat Magdaléna s Nikolou.

Děkuji všem, kteří se do olympiády zapojili, děvčatům přeji do okresního kola hodně štěstí.

Magda Černochová, organizátorka školního kola