• První vysvědčení už je doma, hurá na prázdniny!

• 01.02.2023 16:38
      • Poslední lednový den bývá už tradičně ve znamení pololetního účtování. Své první vysvědčení si v tento den odnesli domů i naši prvňáčci, kteří se na něj náležitě těšili. A aby si na tento den dobře pamatovali, dostali od paní učitelek žlutá trička s pračlovíčky, kteří jsou spolu s mamutem - maskoty předmostské školy.
      • Po půlroce učení už naši nejmladší školáci zvládnou přečíst první slova i věty, naučili se básničky, písničky a skamarádili se také s písankou a matematikou. Ještě je čeká spousta práce, ale už také vědí, že učení může být i dobrá zábava. A díky kamarádům se děti do školy těší. V pátek si všichni užijí zaslouženého volna a příští týden čekají na všechny přerovské školáky jarní prázdniny. Tak pěkné dny volna, užijte si sněhových radovánek a v pondělí 13. února na viděnou ve školních lavicích!