• Lyžařský výcvik 1. stupně

• 27.02.2023 09:26
      • Sněhové podmínky posledních dnů sice zimním radovánkám příliš nepřály, my jsme si ale náš dojezdový lyžařský kurz užili. Výcvik se uskutečnil v týdnu od 20. do 24. února ve Ski areálu Troják a byl určen pro žáky 4. a 5. tříd. V letošním roce se jej zúčastnilo 40 žáků.
      • I když sněhové podmínky nebyly ideální, lyžařský výcvik proběhl podle plánu. Začátečníci si osvojili základy lyžování a jízdu na vleku. Ti pokročilejší se zase zdokonalili

ve svých dovednostech a užili si sportovní týden se spolužáky. Dětem se akce líbila a zpětná vazba od rodičů je rovněž kladná.

Děkujeme všem kolegům za účast i skvěle odvedenou práci a budeme se těšit na lyžaře zase v příštím roce!