• Recituju, recituješ, recitujeme, …. až do krajského kola

• 03.03.2023 14:10
      • Ještě není Máj, lásky čas, a hrdliččin k recitování nezve hlas. Přesto jsme se do recitace pustili a líbivé tóny nám ve škole zazněly.
      • A to konkrétně 1. února, kdy se konalo školní kolo recitační soutěže. Žáci prvního i druhého stupně porovnali svoje recitační schopnosti. V nejmladší kategorii postoupil do okresního kola Vladimír Kučera z 2. A, z kategorie žáků 4. a 5. ročníků potom Kristián Složil ze 4. B.

V kategorii žáků 6. a 7 tříd vyhrála Elen Hubková ze 6. B, ihned za ní se umístila Lucie Hrušková ze 7. C.

Mezi osmáky a deváťáky patří Karolíně Stredové z 8. A první místo,  druhé Simoně Novákové z 9. A, která recitovala vlastní text.

Dne 24. února se tito žáci postavili před porotu v okresním kole recitační soutěže, kterou již tradičně pořádá SVČ Atlas a Bios Přerov. Porotu nadchl především výkon Karolíny Stredové, která vyhrála 1. první místo ve své kategorii, a bude tak reprezentovat naši školu v krajském kole soutěže, kam se z postupového 4. místa probojoval i Kristián Složil.

Všem zmíněným žákům gratulujeme k výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Karolíně a Kristiánovi držíme pěsti v krajském kole.

Bc. Kristýna Vlasáková