• Vzdělávací program – „Vesmírný závod“ Pevnost poznání

• 23.03.2023 09:43
      • Dne 21. 3. 2023 navštívili naši žáci 8. ročníku Pevnost poznání, kde pro ně byl připraven vzdělávací program „Vesmírný závod“.
      • Cílem akce bylo  seznámit žáky s „Vesmírným závodem“ mezi RF (SSSR) a USA.

Planetáriu se žáci podrobněji seznámili s historií dobývání vesmíru a vynálezů s tím spojených. V druhé části programu vytvořili prezentaci vlastního projektu dobývání vesmíru a museli si ji obhájit před publikem.

Práce v motivujícím  prostředí Pevnosti poznání a se studenty, kteří program připravili a vedli  našim žákům zpestřila výuku a dozvěděli spoustu nových, zajímavých informací o dobývání vesmíru.