• Budoucí prvňáčci se předvedli u zápisu

• 04.04.2023 21:53
      • První opravdové zkoušení čekalo na děti, které přišly spolu s rodiči v pondělí a úterý 3. a 4. dubna do přerovských škol. Do naší školy přišlo k zápisu více než sedm desítek budoucích prvňáčků.
      • Děti se na svůj velký den ve škole náležitě připravily. Ukázaly, co se už všechno naučily v mateřské škole – počítaly do deseti, poznávaly jednoduché geometrické tvary, rozlišovaly barvy a recitovaly básničky a některé dokonce zpívaly.

Budoucí prvňáčci předvedli, že se už umějí i sami podepsat a poradili si také s prvním školním testem. Svůj den ve škole si všichni náležitě užili a s odměnou v podobě malého mamutíka coby symbolu předmostské školy, odcházeli spokojeně domů. Tak na viděnou v září – to už vám, milé děti, začne opravdový školní život!