• Česká vlajka 2021

• 29.11.2021 20:13
      • Vyhodnocení soutěže : Česká vlajka 2021

• Vážení učitelé, milí žáci,

Před nedávnem jsme na naší škole vyhlásili k výročí 28. října a17. listopadu, jak by mohla vypadat naše státní vlajka, pokud by Česká republika vznikla až v roce 2021. Děkujeme všem jednotlivcům i třídním kolektivům za to, že si dali práci a vytvořili zajímavá díla. U celých třídních kolektivů 1. C  a 3. B patří naše poděkování  také vyučujícím za pomoc a podporu této akce. Snad vás malé ocenění potěší.

Výsledky jednotlivých kategorií :

Kategorie A (1. a 2. třída)

Tereza Přikrylová (1. C), Kristýna Trefilíková (1. C), Stella Zavadilová (1. C)

Kategorie B (3. a 4. třída)

Zuzana Špačková (4. A), Tereza Václavíčková (3. A), Klaudie Pavlíčková (3. B), Veronika Sýkorová (3. B)

Kategorie C (2. stupeň)

Dominik Václavíček (8. B), Magdalena Kolaříková (8. A), Matěj Zavadil (6. B)

Podívejte se také na některé zajímavé návrhy a nápady nových státních vlajek. Našli jste tu, která se vám líbí?

Děkujeme za Váš zájem či případný komentář.

Rostislav Dočkal a Zuzana Paštrnáková

organizátoři akce