• Dopravní soutěž Mladých cyklistů

• 05.06.2023 08:27
      • Květen láká vytáhnout kola a oprášit jezdecké dovednosti.

• Matouš Pazdera, Kryštof Mésl, Eva Beránková a Tereza Suchánková se do toho pustili s velkým odhodláním.
        Během pátečního dopoledne si vše vyzkoušeli na vlastní kůži na oblastním kole dopravní soutěže Mladých cyklistů, které se konalo 12. 5. 2023. Zde si porovnali síly s žáky jiných základních škol a museli prokázat své znalosti při jízdě na dopravním hřišti pod dohledem policistů a strážníků, na jízdách zručnosti přes překážky, v testech z pravidel silničního provozu a v zásadách poskytování první pomoci. Vybojovali si nádherné první místo.
        To je také posunulo do oblastního kola, které se konalo 26. 5. 2023.
        Zde projevili velké nasazení a nenechali se zahanbit. Soupeři však byli nemilosrdní.
        Nakonec se jim povedlo obsadit krásné třetí místo a všichni odcházeli s úsměvem, nabytí novými zkušenostmi. Těmto žákům děkujeme za reprezentaci školy.