• Školní vánoční stromeček na Horním náměstí

• 03.12.2021 11:55
      • Doba adventu a s ní i těšení se na Vánoce je definitivně tady a tak nastal čas pustit se i do předvánoční výzdoby.
      • Šikovní žáci a žákyně tříd 4. A, 4. B, 5. B, 5. C a šestých ročníků se spolu se svými paními učitelkami nezalekli letošní nové výzvy pro přerovské základní školy. Ty dostaly možnost nazdobit každá svůj stromeček a přispět tak k vánoční atmosféře v centru města. Žáci naší školy se inspirovali tradiční podobou vánoční výzdoby a vyrobili řadu ozdob převážně z přírodních materiálů – z šišek, oříšků či sušeného ovoce, nechyběly také řetězy z korku a dřevěných korálků, malé stromečky z větviček nebo zdobené „perníčky“ z plsti. Všem zapojeným třídám a paním učitelkám patří poděkování za milou spolupráci. Náš předmostský stromeček je po celý advent a vánoční období k vidění spolu s ostatními na nádvoří před Galerií města Přerova na Horním náměstí.