• Šetříme naši přírodu, nasbírali jsme více než 9 tun starého papíru

• 29.06.2023 07:24
      • Děkujeme  všem, kteří se zapojili do sběru starého papíru a baterií. Do Technických služeb jsme odevzdali 227 kg baterií a 9466 kg starého papíru, a tím se naše škola umístila na 2. místě mezi přerovskými školami.
      • Nejlepším kolektivem letošního školního roku se stala 5. B, která nasbírala celkem 1643 kg papíru. V jednotlivcích ve sběru starého papíru byly nejlepší v Přerově dvě žákyně naší školy - Vanesa  Sklenářová a Martina Pavelková. Obě děvčata byla  slavnostně oceněna  na přerovském zámku.

Odměna v podobě výletu na jižní Moravu čekala i na další úspěšné sběrače naší školy. Díky sdružení Komenius  bude v nejbližších dnech oceněno i dalších 15 žáků, kteří nasbírali více než 100 kg starého papíru.

Všem vítězům gratulujeme, všem zúčastněným děkujeme a přejeme mnoho kilogramů i v dalším soutěžním kole v příštím školním roce.