• Prvňáčci se už posadili do lavic, ať se vám daří!

• 05.09.2023 09:02
      • Zazvoněním ve zvoničce zahájilo v pondělí 4. září svůj první den ve škole 65 prvňáčků naší školy. Do čtyř prvních tříd, letos poprvé i do 1. třídy Světa vzdělání, zamířily děti v doprovodů svých rodičů a někdy i prarodičů.
      • A svůj den si naši školáci náramně užili. Děti se seznámily se svými paními učitelkami, prohlédly si třídu, zatančily taneček, zazpívaly písničku a prohlédly si nejbližší okolí své třídy. Rodiče je natáčeli a fotili – to aby na tento významný den měli všichni hezkou vzpomínku. A co je nejdůležitější – nikde neukápla ani slzička, malí školáci to zvládli a právem si zasloužili papírovou medaili.

Další dny už se do lavic posadí bez doprovodu rodičů, zato přijdou s aktovkami a brzy dostanou učebnice a pracovní sešity. A začne opravdová škola! Tak ať se vám v ní líbí a ať tu najdete i prima kamarády!

Fotogalerie: