• Sbírejte s námi starý papír a baterie

• 29.09.2023 12:37
      • Vážení rodiče, milí žáci,

ve spolupráci s Technickými službami města Přerova se i v letošním školním roce vyhlašuje soutěž ve sběru starého papíru pro třídní kolektivy i jednotlivce.
        Noviny, časopisy, staré knihy, kancelářský, nesyntetický a neznečištěný starý papír se opět odevzdává ve sběrném dvoře v ulici Na Hrázi 17 v Přerově.

• Ve sběrném dvoře obdržíte doklad o převzetí papíru, na kterém bude název školy, třída a jméno žáka. Tento doklad odevzdávejte do schránky "STARÝ PAPÍR", která je umístěna ve vestibulu naší školy vedle schránky na staré baterie. Ty se také v letošním roce sbírají.

Nově vyhlašujeme školní soutěž o NEJLEPŠÍ TŘÍDNÍ KOLEKTIV, kdy zvítězí třída, do které se zapojilo co nejvíce sběračů (počítá se i nejlepší průměr na žáka). Vítěznou třídu čeká finanční odměna.

Soutěž probíhá od 2. října 2023 do 31. května 2024. Nejlepší sběrače čeká i tentokrát zajímavý výlet nebo exkurze.

Třeba se nám znovu podaří uspět mezi přerovskými školami a budeme mít také dobrý pocit z toho, že šetříme naši přírodu.

Děkujeme za spolupráci!