• Poetické poledne aneb Už známe nejlepší recitátory 2. stupně

• 13.02.2024 13:53
      • Recitační soutěž se v naší škole každoročně těší velké oblibě. Letos byla účast více než hojná a výkony žáků velice vyrovnané.
      • Žáci 2. stupně si porovnávali své recitační dovednosti ve středu 7. února v rámci školního kola recitační soutěže. Všichni žáci se jak s texty, tak s trémou, která k výkonu neodmyslitelně patří, poprali statečně. Pro porotu to nebylo vůbec snadné, avšak nakonec rozhodla následovně.

V kategorii mladších žáků 6. – 7. tříd vyhrála Marie Kočí ze 7. B., ihned za ní se umístila Eliška Bernátová ze 7. B a 3. místo patří Evě Beránkové ze 6. B.

V kategorii starších žáků 8. – 9. tříd 1. místo vybojovala Karolína Stredová z 9. A, 2. místo Nela Jouklová z 8. B a 3. místo Lucie Hrušková z 8. C.

Všem žákům děkujeme za účast, umístěným gratulujeme a vítězům obou kategorií držíme palce v okresním kole.