• Lyžařský výcvik I. stupně

• 25.01.2022 16:42
      • V lyžařském středisku Troják se uskutečnil výcvik žáků 4. a 5. tříd.
      • Lyžařská sezóna je v plném proudu a naše škola má za sebou 1. ročník dojezdového lyžařského výcviku ve Ski areálu Troják. Lyžařských radovánek se  zúčastnili žáci 4. a 5. tříd. Děti měly možnost naučit se základům lyžování zábavnou a hravou formou. Ty, které již základní lyžařské dovednosti měly, si je mohly prohloubit a zdokonalit tak svůj lyžařský styl.

I přes rozmanitost počasí, kdy jsme zažili déšť, vítr i sluníčko, jsme si atmosféru lyžařského výcviku všichni užili. Dokonce jsme si vyzkoušeli i závodní slalom, kde na rozdíl od toho skutečného nerozhodovala časomíra, ale lyžařské nadšení. Vítězi se tak staly všechny děti a pedagogové je ocenili zlatými medailemi. Poděkování patří i všem instruktorům lyžování za skvěle odvedenou práci.

Mgr. Martina Pešáková

• Zpět na seznam článků