• Skvělý úspěch v McDonald cupu i pro 4. a 5. třídy

• 05.05.2022 12:38
      • Po včerejším galapředstavení menších dětí z 1. stupně dnes přišly na řadu ty větší. A nutno podotknout, že si chlapci rovněž vedli velmi dobře.
      • Do Přerova se sjelo 6 nejlepších škol z Přerovska a Hranicka. Naši kluci se však soupeřů nezalekli a předvedli parádní výkony. Nejprve jsme porazili 5:1 Kojetín, následně jsme nadělovali Bělotínu 12:0 a náš rozlet přibrzdil ve skvělém zápase až přerovská Za Mlýnem – prohra 2:4. Poté jsme se dobře zkoncentrovali a v dalším derby jsme porazili U Tenisu 6:1. V posledním utkání nám však došly síly a měli jsme i trochu smůlu a prohráli jsme se ZŠ 1. Máje Hranice vysoko 6.0. Obsadili jsme tak konečné 3. místo a to lze považovat za krásné umístění. Gratulujeme vítězům z Hranic a přejeme hodně štěstí v Šumperku. Již před týdnem jsme se na turnaj kvalifikovali z městského kola, kde jsme skončili 2.

Naši školu na turnajích reprezentovali: Jaromír Pešák, Tony Kyliš, Daniel Streda, Šimon Masařík, Filip Jemelka, Lukáš Horký, Matěj Přikryl, Jan Hrubý, Stanislav Kolovrat, Teodor Bija a Jan Konupčík. Všem moc děkujeme a přeji si, aby Vás fotbal nadále bavil.

Mgr. David Chuda

Celá fotogalerie McDonals cupu: